jet_dryer_brand

HEPA FILTER PRE JET DRYER SMART

9,72 €
skladom
SKU
8596220006639

Hlavné vlastnosti

Certifikovaný HEPA filter slúži k zachyteniu i tých najmenších prachových častíc.

Čistenie vzduchového filtra a HEPA filtra
Ľahkým poklepkaním, použitím vysávača prípadne použitím jemnej kefky. Ak je však filter veľmi znečistený, je nutné ho vymeniť.
Vytiahnutie vzduchového a HEPA filtra

Filtre nájdete pod mriežkami nasávania vzduchu na boku sušiča. Dvoma prstami zatlačte na hornú časť mriežky. Mali by ste počuť cvaknutie a mriežka sa odklopí. Vzduchové filtre jednoducho vytiahnite z boku prístroja. V prípade, že je v šušiči nainštalovaný osviežovač vzduchu, ktorý je k filtru prichytený zaisťovaciou sponou, je nutné najprv vytiahnuť blok osviežovača a až potom vytiahnuť filter HEPA.

Spätné umiestnenie filtra
Vložte filter naspäť do plastového držiaku a zaistite istiacu sponu. Pokiaľ bol inštalovaný osviežovač vzduchu, nasaďte za filter blok osviežovača a zaistite ho istiacou sponou. Nasaďte najprv spodnú časť držiaku späť do istiacej drážky sušiča. Po uistení, že spodná časť držiaku je v drážke, zaklopte držiak do prístroja a v oboch horných rohoch zatlačte, pokiaľ nebudete počuť kliknutie a dvierka ostanú zaistené. Skontrolujte, či je držiak správne nasadený. Dbajte na čistotu mriežky držiaku.

Pokiaľ nie je filter správne vložený, nečistoty alebo prach budú vnikať do funkčných častí výrobku a môže dôjsť ku skráteniu životnosti zariadenia.

UPOZORNENIE: filter nepreplachujte vodou. Odporúčané čistenie a údržba filtrov každé 2 mesiace. Do sušiča JET DRYER SMART sú potrebné 2ks filtrov.

Čo obdržíte v dodávke?

HEPA filter
Dodatočné informácie
Výrobca JET DRYER
Názov produktu HEPA FILTER PRE JET DRYER SMART
SKU 8596220006639
EAN kód 8596220006639
Farebné prevedenie: podľa obrázka
Rozmery spotrebiča (š x v x h) neuvedené
Rozšírená záruka Záruka štandardná 24 mesiacov
Váha (kg) 0.300000
Write Your Own Review
Napísať hodnotenieHEPA FILTER PRE JET DRYER SMART
To Top