jet_dryer_brand

HEPA FILTER PRE JET DRYER SLIM

9,72 €
skladom
SKU
8596220006622

Hlavné vlastnosti

Certifikovaný HEPA filter slúži k zachyteniu i tých najmenších prachových častíc.

Čistenie vzduchového filtra a HEPA filtra
Ľahkým poklepkaním, použitím vysávača prípadne použitím jemnej kefky. Ak je však filter veľmi znečistený, je nutné ho vymeniť.
Vytiahnutie vzduchového a HEPA filtra

Vysuňte odkvapkávaciu nádobku. Zložte predný kryt sušiča. Umiestnite ruku na spodok krytu a vodorovným pohybom zatiahnite, pokiaľ kryt v spodnej časti nepovolí. Potom zatlačte nahor a kryt sa úplne uvoľní. V prípade anti-vandal úpravy zaistenia predného krytu je nutné zložiť celý sušič zo steny a odistiť predný kryt odmotnovaním 2 skrutiek na zadnej strane sušiča. Potom pôjde kryt jednoducho vycvaknúť. Vzduchové filtre nájdete po stranách predného krytu. Odskrutkujte istiace skrutky a vytiahnite filtre.

Spätné umiestnenie filtra
Vložte filtre naspäť do zásuvných drážok, zaistite skrutky istiacimi príklopkami. Nasaďte prdný kryt do istiacich drážok v hornej časti sušiča. Po uistení, že horná časť krytu je v istiacich drážkach, zatlačte v spodnej časti krytu smerom k sušiču, kým nebude počuť docvaknutie. Skontrolujte, či je kryt správne nasadený. V prípade anti-vandal úpravy, je nutné predný kryt zaistiť 2 skrutkami na zadnej strane sušiča.

Pokiaľ nie je filter správne vložený, nečistoty alebo prach budú vnikať do funkčných častí výrobku a môže dôjsť ku skráteniu životnosti zariadenia.

UPOZORNENIE: filter nepreplachujte vodou. Odporúčané čistenie a údržba filtrov každé 2 mesiace. Do sušiča JET DRYER SLIM sú potrebné 2ks filtrov.

Čo obdržíte v dodávke?

HEPA filter
Dodatočné informácie
Výrobca JET DRYER
Názov produktu HEPA FILTER PRE JET DRYER SLIM
SKU 8596220006622
EAN kód 8596220006622
Farebné prevedenie: podľa obrázka
Rozmery spotrebiča (š x v x h) neuvedené
Rozšírená záruka Záruka štandardná 24 mesiacov
Váha (kg) 0.300000
Write Your Own Review
Napísať hodnotenieHEPA FILTER PRE JET DRYER SLIM
To Top