Skvelý eshop pre riešenie vašich požiadaviek  info@xaurum.sk
Nakupujte rýchlo cez telefón  0948224484   (Po-So: 08:00 - 17:00)
close

Puse
Play
Prosíme zákazníkov pri produktoch AEG a ELECTROLUX s dobou dodania označenou  ✶ Obvyklé doručenie do 3 dní  ✶ o preverenie dostupnosti kvôli dlhším čakacím dobám spôsobených Covidom na 0948 224484 / info@xaurum.sk. Neplatí pre produkty s označením "Ultrarýchle doručenie do 24 hod". Ďakujeme.

Edge strieborný

Značka: Jetdryer    SKU: 005010301

Edge strieborný + 2 roky záruka

Buďte prví, kto ohodnotí tento produkt

570,60 €

Edge je ten pravý tryskový šušič do vašej dielne a všade tam, kde sa vyskytuje veľké množstvo ľudí. Ruky sú vysušené do 10 sekúnd. Je vybavený HEPA filtrom, takže nedochádza k zanášaniu motora prachovými čiastočkami. Prevádzka tryskového sušiča je skoro beznákladová a v porovnaní s papierovými alebo bavlnenými uterákmi bezstarostná.

Lepšia cena v inom obchode?

Podrobnosti

 

Najnižšia cena na Slovensku

 

2 roky záruka na sušič

 

Doprava zadarmo kdekoľvek v SR

 

Poskytujeme aj pozáručný servis

 

Špecifikácia

Edge je ten pravý tryskový šušič do vašej dielne a všade ta, kde sa vyskytuje veľké množstvo ľudí. Ruky sú vysušené do 10 sekúnd. Je vybavený HEPA filtrom, takže nedochádza k zanášaniu motora prachovými čiastočkami. Prevádzka tryskového sušiča je skoro beznákladová a v porovnaní s papierovými alebo bavlnenými uterákmi bezstarostná.

Výhody

Obojstranné trysky pre rýchlejšie osušenie: Sušič rúk Edge má 8 trysiek na prednej strane a 12 na zadnej pre zabezpečenie maximálneho výkonu.

Osvetlený priestor sušenia: Priestor sušenia je osvetlený tlmeným modrým svetlom. Štyri modé LED diódy s nízkou spotrebou energie priamo nabádajú na použitie sušiča.

Plynulé nastavenie prúdu vzduchu: Ako jeden z mála modelov sušičov nastavujete silu polynule pomocou otočného gombíka. Môžete si tak nastaviť kompromis medzi hlučnosťou a účinnosťou presne podľa vašich predstáv.

Voliteľný ohrev: Edge môže zapínať ohrev v závislosti na okolitej teplote. Pokiaľ je chladno, automaticky začne ohrievať vzduch. Túto funkciu môžete vypnúť a nechať ohrev zapnutý alebo vypnutý bez ohľadu na okolitú teplotu.

Displej: Doporučený čas vysušovania (10 sekúnd) sa zobrazuje na displeji v strede sušiča. Displej zároven slúži k zobrazovaniu prípadných upozornení. Napravo od displeja nájdete LED diódy indikujúce pohotovostný režim sušiča a prebiehajúci cyklus sušenia.

Tryskový sušič EDGE prináša úsporu financií a času: V porovnaní s papierovými obrúskami prináša používanie Jet Dryer EDGE finančnú úsporu až 89%. S tryskovým sušičom sa znižuje čas potrebný na upratovanie toaliet. Už žiadne vynášanie košov plných obrúskov a ich zbieranie po podlahe.

Hygienická prevádzka vďaka HEPA filtru: Sušenie rúk je úplne bezkontatkné. Nedochádza tak ku krízovej kontaminácii baktériamia a vírmi. Aby na ruky prúdil úplne čistý a nezávadný vzduch, sušič je doplnený o prachový a tiež o HEPA filter. Navyše je možné doplniť ho osviežovačom vzduchu s antibakteriálnym účinkom.

Dry Floor = vždy suchá podlaha: Sušič rúk EDGE je vybavený systémom Dry Floor. Vďaka tomu sa pod sušičom nehromadí voda. Voda vyfúknutá z rúk je zhromažďovaná vo spodnej nádobke s priezorom. Tak máte kedykoľvek prehľad o tom, koľko vody je už v nádobke. Navyše je nádobka vybavená prepadom v prípade, že ju zabudnete vyliať, takže sa nič nestane.

Odolný kryt: Telo sušiča je vyrobené z ABS plastu. Jedná sa o rovnaký materiál, ktorý je používaný na nárazníky áut a do ďalších miest, ktoré môžu byť vystavené hrubšiemu zachádzaniu. Sušič sa tak nepoškodí ani vo frekventovanej prevádzke.

Ľahká montáž: Sušič sa zavesí na montážny panel na stene. Panel sa fixuje na stenu pomocou štyroch skrutiek. V prípade potreby stačí sušič jednoducho vysunúť z panelu. Je možné ho taktiež fixovať pomocou dvoch bezpečnostných skrutiek, ktoré bránia odcudzeniu prístroja. Sušič môže byť napájaný káblom priamo zo steny alebo pomocou zásuvky. Zariadenie nemusí byť uzemnené, má dvojitú izoláciu.

Systém sušenia

  • Pri vsunutí rúk do sušiča a behom ich pozvoľného postupného vysúvania je voda okamžite doslova stieraná vysokým tlakom teplého vzduchu na odkvapovú plochu. Prúdenie vzduchu zaisťujú hrebeňové trysky umiestnené na obidvoch stranách sušiaceho priestoru. Zbytky prípadnej vody tak kanálikom stekajú do nádobky na spodnej strane prístroja.
    10 sekúnd stačí k celkovému osušeniu rúk a vďaka tomu môžete ušetriť mnoho výdajov za elektrickú energiu a papierové obrúsky. Vaše priestory toaliet budú naviac vďaka tryskovým sušičom vyzerať omnoho elegantnejšie a zákazníkom tak okrem iného dodáte pocit vyššieho komfortu.

Technické parametre

Napätie AC 220-240 V
Inštalácia Nástenná
Kryt vysúšača Strieborný
Ohrev vzduchu Automatický (podľa okolitej teploty) / manuálny
Rozmery vysúšača (v/š/h) 655 x 305 x 200 mm
Čistá hmotnosť 9,2 kg
Rozmery balenia (v/š/h) 700 x 360 x 255 mm
Balenie Ochranná fólia, polystyrénový obal, kartónový box
Záručná doba 2 roky
Istiace prvky Ochrana proti prehriatiu, nadprúdová ochrana, ochrana pred skratom
Stupeň krytia IP34
Prúd vzduchu 95 m/s
Prietok vzduchu 44 l/sek
Objem odkvapovej nádoby 1000 ml
Frekvencia 50/60 Hz
Príkon 1850 W
Výkon motora 700 W
Výkon topného telesa 1000-1200 W
Max. prúdový odber 8,6 A
Typ motora Bezkontaktný motor / krokový
Spúšťací systém Automatický - infračervený
Spúšťacia vzdialenosť vloženie rúk
Hlučnosť 70 dB

Čo obržíte v dodávke?

  •   

    Sušič rúk
  •   

    Záručný list

Pomôžem vám??

 

Rád vám pomôžem 0948 224484

Technické parametre

Výrobca Jetdryer
SKU 005010301
Farebné prevedenie Strieborný
Váha (kg) 9.2000
Farba Nie

Recenzie zákazníkov

Napísať vlastnú recenziu

Recenzujete: Edge strieborný

Tagy

Použite medzerník na oddelenie tagov. Použite jednoduché úvodzovky (') pre frázy.

Súvisiace produkty

Classic strieborný

Jetdryer Classic strieborný

629,64 €

Style strieborný

Jetdryer Style strieborný

649,32 €

Proof Odor Neutralizer

Jetdryer Proof Odor Neutralizer

15,24 €

Classic biely

Jetdryer Classic biely

629,64 €

Vzduchový filter Hepa

Jetdryer Vzduchový filter Hepa

23,28 €