Skvelý eshop pre riešenie vašich požiadaviek  info@xaurum.sk
Nakupujte rýchlo cez telefón  0948224484   (Po-So: 08:00 - 17:00)
close

Prečo sme pre vás najvhodnejším partnerom?

 •  

  Rýchlosť dodania tovaru do 24-48 hodín podľa výrobcu, zdarma od 135€ s DPH, garancia najnižšej ceny, telefonická podpora, odbornosť - rozumieme spotrebičom, drezom a batériám

    Viac už na ikonkách nižšie.

  S.T.O.P.   - odporúčame prečítať. Predostierame však pár ďalších dôvodov:

 

 •  

  Sme autorizovaným predajcom AEG, ELECTROLUX, BLANCO, LIEBHERR, SIEMENS, BOSCH, ARDESIA a KASTELL už 5 rokov, web je však nový

    Kupujete teda s istotou garancie spokojnosti a zázemím v prípade problémov s reklamáciou.

 •  

  Funkcionalita zohľadňujúca najnovšie trendy 2017 - prospešná hlavne pre vás

    Investovali sme veľa námahy, času a prostriedkov do vývoja eshopového sytému, ktorý by spĺňal náročné kritériá zákazníka a korešpondoval by s najnovšími trendami v online marketingu a doniesol by ultramoderné nákupné prostredie konečnému spotrebiteľovi, ktorý by si navonok zachoval jednoduchosť a čistotu dizajnu.

 •  

  Presné a ultrarýchle vyhľadávanie požadovaného produktu "bez entra"

    z hlavnej stránky alebo podstránok (vyskúšajte!) bez akejkoľvek časovej odozvy a už pri zadaní prvej hlásky hľadaného produktu alebo aj objednávkového čísla. Patrí v súčasnosti medzi najrýchlejšie technológie, a to vo svetovom meradle.

 •  

  Obrovské náhľady obrázkov produktov

    bez nutnosti na ne kliknúť v detaile tovaru; obrázky sú v plnej kvalite; obrázky variantov a ich popis napríklad pri Blanco produktoch sa menia už pri nadídení myškou = eliminácia zbytočných klikov používateľa.

 •  

  Kvalitné popisy produktov a textový obsah

    Viac nenájdete ani na oficiálnych stránkach oficiálnych výrobcov. Všetky texty sú buď z webu alebo z katalógov 2016/17 manuálne prepisované. Žiadne zastarané údaje... A žiadna "Paste and Copy" technika - technika obyčajných kopírovačov.

 •  

  Inšpiratívne a takmer dokonalé vzorkovníky farieb

    nájdete pri každom produkte a v maximálnom rozlíšení; taktiež detailné popisy charakeristík a vlastností Blanco materiálov SILGRANIT® PuraDur® a Keramik Puraplus®.

 •  

  Najrýchlejší jednokrokový a jednostránkový objednávací proces

    s automatickou aktualizáciou údajov, kdekoľvek sa čosi rozhodnete zmeniť. Nechce sa vám vypĺňať údaje o účte na našom eshope? Využite možnoť prihlásiť sa cez Facebook, Google alebo Twitter. Automatické vloženie polohy cez Google Suggest, ktorý predvyplní celú vašu adresu. Overenie IČ DPH pre firmy. Možnosť voľby dňa doručenia, atď.

 •  

  Bezprostredná a okamžitá informovanosť SMS

    O každom kroku pri objednávaní produktov ste okamžite informovaní SMS správou a emailom.

 Prečo si vybrať práve nás?