Skvelý eshop pre riešenie vašich požiadaviek  info@xaurum.sk
Nakupujte rýchlo cez telefón  0948224484   (Po-So: 08:00 - 17:00)
close

Platobné metódy

Môžete si vybrať z nasledujúcich spôsobov:

 

  •  

       DOBIERKOU V HOTOVOSTI    - platíte hotovosťou kuriérovi PRI prevzatí tovaru

  •  

       NA FAKTÚRU    - platíte na faktúru so splatnosťou (len pre zazmluvnených partnerov)

 

  Pri platbe DOBIERKOU V HOTOVOSTI platíte kuriérovi až pri prevzatí tovaru a to hotovosťou (nie platobnou kartou). K expedícii tovaru dochádza ihneď alebo druhý pracovný deň.

  Pri platbe PLATOBNOU KARTOU cenu za tovar uhrádzate pri dokončení objednávky. Akceptujeme tieto typy kariet od rôznych bánk: Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Discover, Dinners Club International. Platobná brána je od GP WebPay od ČSOB. K expedícii tovaru dochádza ihneď alebo druhý pracovný deň.

  Pri platbe PREVODNÝM BANKOVÝM PRÍKAZOM vám na základe vašej objednávky v systéme najskôr vystavíme faktúru na úhradu za tovar s potrebnými údajmi a následne zašleme na váš email. K expedícii tovaru dôjde až po pripísaní finančných prostriedkov na účet spoločnosti.

  Platbu NA FAKTÚRU z technických príčin akceptujeme len pre osvedčených a dlhodobých partnerov, ktorí už zrealizovali objednávky v predošlom období. K expedícii tovaru dochádza ihneď alebo druhý pracovný deň.

  Pri platbe NA SPLÁTKY CEZ COFIDIS, ktorý ste si vybrali spomedzi iných dostupných spôsobov platieb, budete po odoslaní objednávky najprv presmerovaný na Cofidis, ktorý vás ľahko prevedie celým procesom až po schválenie úveru, ktoré netrvá dlhšie ako 30 minút. K expedícii tovaru dochádza ihneď alebo druhý pracovný deň, ak dostaneme pokyn z Cofidisu o uvoľnení tovaru.

 

   DETAILNÝ POSTUP PRI NÁKUPE NA SPLÁTKY