Skvelý eshop pre riešenie vašich požiadaviek  info@xaurum.sk
Nakupujte rýchlo cez telefón  0948224484   (Po-So: 08:00 - 17:00)
close

Puse
Play
Prosíme zákazníkov pri produktoch AEG a ELECTROLUX s dobou dodania označenou  ✶ Obvyklé doručenie do 3 dní  ✶ o preverenie dostupnosti kvôli dlhším čakacím dobám spôsobených Covidom na 0948 224484 / info@xaurum.sk. Neplatí pre produkty s označením "Ultrarýchle doručenie do 24 hod". Ďakujeme.

Orbit strieborný

Značka: Jetdryer    SKU: 005010407

Orbit strieborný + 2 roky záruka

Buďte prví, kto ohodnotí tento produkt

523,20 €

Pre dokonalé usušenie postačí len 7 sekúnd! Vysušenie rúk pomocou Jet Dryer Orbit je rovnako ľahké ako umyť si ruky. Jediný tryskový sušič rúk, ktorý je určený aj pre bezbariérové toalety.

Lepšia cena v inom obchode?

Podrobnosti

 

Najnižšia cena na Slovensku

 

2 roky záruka na sušič

 

Doprava zadarmo kdekoľvek v SR

 

Poskytujeme aj pozáručný servis

 

Špecifikácia

Pre dokonalé usušenie postačí len 7 sekúnd! Vysušenie rúk pomocou Jet Dryer Orbit je rovnako ľahké ako umyť si ruky. Jediný tryskový sušič rúk, ktorý je určený aj pre bezbariérové toalety.

Výhody

Jedinečný kruhový dizajn: Na trhu nenájdete ani jeden sušič s podobnými vlastnosťami a vzhľadom. Kruhový sušiaci priestor osvetlený modrými LED diódami vytvára futuristický dojem a láka k vyskúšaniu.

Ako sa Orbit používa? Do kruhovej sušiacej zóny stačí vložiť ruky a postupovať podobne, ako pri umývaní rúk. Silné tryskz rozmiestnené vo vnútri kurhu začnú okamžite stierať a vysúšať vodu z rúk. Orbit dokonale vysuší ruky do 7 sekúnd.

Tornádo efetkt: Šesť trysiek po stranách a dve trysky v hornej časti sušiča vytvárajú silný prúd vzduchu, ktorý sa točí v špirále. Vďaka tomu je Orbit omnoho účinejšší než klasické lineárne tryskové sušiče.

Absorpčný keramický kameň: Voda stieraná z rúk odstriekuje na keramickú dosku na zadnej strane sušiča. Špeciálna porézna kerami zachytí veľké množstvo vody a rýchlo vysychá. V prípade vyššieho zaťaženia sušiča je voda zberaná do spodnej záchytnej nádobky. Vďaka použitiu keramického kameňa nie je nutné vylievať nádobku tak často ako u konvenčných sušičov. Vaša podlaha je tak vždy suchá.

Sušič vhodný pre hendikepovaných: Orbit je navhrnutý pre použitie v bezbariérových toaletách. Do väčšiny sušičov sa ruky vkladajú zhora. To môže byť nepohodlné pre používateľov na invalidnom vozíku. Do sušiča Orbit sa ruky vkladajú z boku, takže je použitie veľmi ľahké i z invalidného vozíka.

Vysoký stupeň hygieny: Jet Dryer Orbit je vybavený kombinovanýmj výmenným filtrom. Najprv sú zachytené väčšie prachové častice. Táto časť filtra je opatrená antibakteriálnou úpravou. Druhým stupňom filtrácie je Hepa filter, ktorý zachytí viac ako 99,97% častíc o veľkosti 300 nanometrov.

3 rýchlostné stupne: Ľahko si navoľte rýchlosť prúdu vzduchu hneď z 3 rýchlostí. Prepínanie rýchlostí rovnako ako ohrevu vzduchu je umiestnené pod odkvapkávacou nádobkou.

Inteligentný ohrev vzduchu: Pre vyšší komfort sa ohrev vzduchu spína automaticky pokiaľ teplota okolia klesne pod 25°C. Ohrev môžete nastaviť aj tak, aby bol neustále zapnutý.

Odolný ABS plast: Telo sušiča je vyrobené z ABS plastu v elegantnej bielej farbe. Tento materiál je húževnatý a odolný. Údržba je jednoduchá, sušič stačí utrieť vlhkou utierkou s obvyklým čistiacim prostriedkom.

Certifikácia ochrany: Sušič rúk automaticky preruší činnosť po 25 sekundách. Nemôže tak dôjsť k jeho prehriatiu, i keď je senzor zablokovaný cudzím predmetom.

Systém sušenia

  • Pri vsunutí rúk do sušiča a behom ich pozvoľného postupného vysúvania je voda okamžite doslova stieraná vysokým tlakom teplého vzduchu na odkvapovú plochu. Prúdenie vzduchu zaisťujú hrebeňové trysky umiestnené na obidvoch stranách sušiaceho priestoru. Zbytky prípadnej vody tak kanálikom stekajú do nádobky na spodnej strane prístroja.
    10 sekúnd stačí k celkovému osušeniu rúk a vďaka tomu môžete ušetriť mnoho výdajov za elektrickú energiu a papierové obrúsky. Vaše priestory toaliet budú naviac vďaka tryskovým sušičom vyzerať omnoho elegantnejšie a zákazníkom tak okrem iného dodáte pocit vyššieho komfortu.

Technické parametre

Napätie AC 220-240 V
Inštalácia Nástenná
Kryt vysúšača Strieborný
Ohrev vzduchu Automatický (podľa okolitej teploty) / manuálny
Rozmery vysúšača (v/š/h) 618 x 318 x 185 mm
Čistá hmotnosť 8 kg
Rozmery balenia (v/š/h) 970 x 360 x 230 mm
Balenie Ochranná fólia, polystyrénový obal, kartónový box
Záručná doba 2 roky
Istiace prvky Ochrana proti prehriatiu, nadprúdová ochrana, ochrana pred skratom
Stupeň krytia IPX4
Prúd vzduchu 90-130 m/s
Prietok vzduchu 25-36 l/sek
Objem odkvapovej nádoby ... ml
Frekvencia 50/60 Hz
Príkon 1050-1450 W
Výkon motora 500-900 W
Výkon topného telesa 550 W
Max. prúdový odber 9 A
Typ motora Uhlíkový DC
Spúšťací systém Automatický - infračervený
Spúšťacia vzdialenosť vloženie rúk
Hlučnosť 75 dB

Čo obržíte v dodávke?

  •   

    Sušič rúk
  •   

    Záručný list

Pomôžem vám??

 

Rád vám pomôžem 0948 224484

Technické parametre

Výrobca Jetdryer
SKU 005010407
Farebné prevedenie Strieborný
Váha (kg) 8.0000
Farba Nie

Recenzie zákazníkov

Napísať vlastnú recenziu

Recenzujete: Orbit strieborný

Tagy

Použite medzerník na oddelenie tagov. Použite jednoduché úvodzovky (') pre frázy.

Súvisiace produkty

Classic strieborný

Jetdryer Classic strieborný

577,44 €

Style strieborný

Jetdryer Style strieborný

595,44 €

Proof Odor Neutralizer

Jetdryer Proof Odor Neutralizer

13,92 €

Classic biely

Jetdryer Classic biely

577,44 €

Vzduchový filter Hepa

Jetdryer Vzduchový filter Hepa

21,36 €